DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ZDRAVÍ A POHODA

Frekvenční Terapie

FREKVENČNÍ TERAPIE

Frekvenční terapie je ověřená, celosvětově používaná metoda, která dokáže likvidovat patogeny v lidském těle - mikrobiální a parazitární zátěže organismu a výrazně stimulovat funkci imunitního systému.

Frekvenční terapie je založená na principu selektivního ničení mikroorganismů přesnými frekvencemi, které objevil Dr. Raymond Rife (1888-1971) již ve 20.-30. letech 20. století. Dle jeho poznatků a praxe se již uzdravily tisíce lidí ze svých nemocí. Všechny patogeny vysílají své specifické frekvence (tzn. každá molekula osciluje svojí vlastní elektromagnetickou frekvencí). Pokud na patogeny působíme frekvencí totožnou s jejich vlastní, rezonují, dojde k rozkmitání jejich buněčné membrány a následnému rozpadu - deaktivaci. Naše tělo pak jejich zbytky vyloučí běžnými procesy. Odolné patogeny, jako jsou viry a více buněčné parazity, frekvence naruší buněčný obal a tak jsou jednodušeji rozeznatelné pro imunitní systém, který je zlikviduje.

Frekvenční vlnění patogenů je v rozmezí 1Hz – 800.000Hz. Zdravé lidské buňky rezonují v řádech GHz, takže působením nízkých frekvencí na lidský organismus nemohou být zdravé lidské buňky nikterak ovlivněny.

Tímto způsobem lze zničit všechny patogenní organismy (viry, bakterie, plísně i parazity) dle jejich známé frekvence pro různá vývojová stádia a tím se zbavit příčiny mnohých nemocí. Nedochází pouze k odstraňování příznaků nemocí, ale i k likvidaci jejich příčiny. Je to obvykle proces postupný, závislý na míře zátěže organismu, jeho stáří a konkrétních souvislostech. Bohužel nemůžeme očekávat, že vleklé problémy vyřeší jedna terapie. To je naopak možné u akutních problémů.

Frekvenční terapie se s úspěchem používá jak pro akutní stavy (bolest zubů, angína, chřipka, plané neštovice, mononukleóza, atd.), tak i pro chronické zátěže (přítomnost borélií, EBV, Herpesových virů, chlamydií, parazitů,  atd.) a lze jí výrazně podpořit i léčbu závažných onemocnění jako je rakovina nebo AIDS.

Výhodou frekvenční terapie je její vysoká efektivnost, rychlá úleva, bezbolestná aplikace a poměrně malá časová náročnost ve srovnání s jinými metodami. Tato terapie nemá při správné aplikaci žádné negativní účinky na organismus a současně také stimuluje imunitní systém. Aby byla aplikace úspěšná, je nutná širší znalost výskytu a vývojových stádií jednotlivých patogenů, jejich vzájemná provázanost a spolupráce klienta při souběžně probíhající detoxikaci jeho organismu. Usmrcením parazitů totiž dochází k jejich vyplavení do krevního systému a úlohu přebírá imunitní a vylučovací systém, který musí vzniklý odpad vyloučit z organismu.

Frekvenční terapie nenahrazuje lékařskou péči, ale může jí vhodně podpořit.

Frekvenční terapii provádím pomocí švýcarského přístroje FScan compact, který nejprve naskenuje patogeny v lidském těle, vyhodnotí nejzávažnější a následně je likviduje (zapping).

Doba terapie závisí na zátěži patogenů v těle.