DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ZDRAVÍ A POHODA

Napsali o Dornově metodě

Dobrý večer,

Včera a dnes do oběda byla silná  únava,potom jsme se začali cítit skvěle.Jsme plný energie,nechápu,jak je to  možné.Mám hodně starostí,řeším nemilou životní situaci,stále jsem ve stresu a  byla jak časovaná bomba...jen vybouchnout...Vše ze mě spadlo,cítím se fajn i  přes všechny starosti co mám. Mám i úsměv na tváři.Přestalo mi hučet v  hlavě,líp  slyším,můžu zahýbat hlavou,aniž by mě něco bolelo.Od svého syna jsem dnes neslyšela,že ho bolí záda a hlava.Při chůzi už nestáčí špičky k sobě a líp se  mu  chodí.Všimli si toho i spolužáci.Proto vám chci aspon touto cesto moc a moc  poděkovat za pomoc a váš příjemný přístup k pacijentům.Mám radost z toho,že  jste  dokázal Synovi pomoc.

Janina Str.


 

Dobrý den Jiří,

děkuji za informace. Krize se dostavila až kolem 21.hodiny-bylo to, jako když to ma mě "hodí". Cítím se velmi dobře. Jen cítím na páteři, jak jste mi napravoval obratle (jako bych tam měla modřiny, le nejsou), ale to je asi běžné. Cvičím a daří se mi i hlídat abych správně seděla-alespoň zatím;-) . Přeji vám hezké dny.

Zdravím Renáta V. Praha


 

Vážený pane Tůmo,

chtěla bych Vám poděkovat za Váš nevšední přístup k pacientům. S tím se už člověk v dnešní době setká zřídka. Vaše velkorysá sleva na internetu mi umožnila podrobit se Dornově metodě, o které jsem již dávno uvažovala.

Jarmila V. -Praha


 

Mám dobré zkušenosti s Dornovou metodou. Pomohla mi znovu žít a zbavit se bolestí zad, nohou, kloubů a  migrény. Je to skoro zázrak. Mějte naději a dostanete se z toho jako já. Moje problémy způsobovaly posunuté obratle, které uskříply nervy v páteři. Po odblokování je vše pryč. Vše šlo velmi rychle- ve dvou týdnech jsem byla OK.  Předtím do mě cpali různá analgetika, která působila pouze chvíli a navíc jsem měla problémy se žaludkem. Nyní na Dornovku zajdu občas preventivně a vždy se po ní cítím jako v nebi. Všem doporučuji.

Jana P. – Praha 2

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Velice dlouho jsem trpěl bolestmi zad, nikdo mi nebyl schopen pomoci. Jsem aktivní sportovec a bolesti byly takové, že jsem uvažoval o ukončení mé sportovní kariéry. Navštívil jsem několik odborných i neodborných lékařských pracovišť, ale nikde mi nepomohli. Ze zoufalstvím jsem začal hledat alternativní pomoc a potom mi kamarád doporučil Dornovu metodu. Příčinou mých bolestí byla zřejmě kostrční kost. Dnes už opět sportuji.

Vladimír 29 let

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dobrý den. Mám 13letého syna a trpěl delší dobu bolestí krční páteře. Byl na různých vyšetřeních a podstoupil několik rehabilitací. Výsledek, nic moc. Jeho paní doktorka doporučila nosit fixační límec a další rehabilitace. Mě se to moc nezamlouvalo, a tak jsem začala hledat jinde až jsem narazila na Dornovu metodu. Terapeut mu srovnal nohy a páteř a už po první návštěvě se synovi ulevilo. Po doporučeném cvičení a další návštěvě byl syn bez boletí a hlavně bez límce.

Hana Benešová

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den, po úraze - pádu na kole mě začalo mravenčit v ruce. Můj lékař mě po vyšetření poslal na magnetickou rezonanci, kde zjistili vyhřeznutou ploténku na krční páteři. Po několika měsících bolesti a trápení, kdy jsem kvuli boleti v ruce nemohla spát jsem navštívila svého lékaře, který mě poslal do nemocnice s doporučením na operaci páteře. K bolestem ruky přibyl stres a strach z operace. Kamarádka mě přemluvila abych před operací zkusila Dornovu metodu o které slyšela. Zkusila jsem a udělala jsem dobře.Po dvou léčení Dornovou metodou jsem byla bez prášků a po dlouhé době jsem začala spát celou noc bez buzení. Bolest v ruce sice ještě částečně přetrvává, ale je to mnohem lepší a léčba není ještě u konce. Dornovu metodu doporučuji.

děkuji Anna Mlázovská

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den, jednoduše řečeno - bomba. Objednala jsem se do Studia jemé terapie aniž bych měla nějaké akutní potíže, občas mě jen pobolívají záda ale to je myslím v dnešní době skoro u každého.Chtěla jsem to prostě jen zkusit. Napřed jsem byla trochu vyděšená, protože mi pan Tůma zjistil, že mám jednu nohu delší o čemž jsem neměla ani potuchy, ale vysvětlil mi z čeho to mám (nesprávné sezení s nohou přes nohu) a jak to může ovlivňovat postavení těla. Po srovnání nohou mi ještě zjistil dva posunuté obratle v bederce. Měla jsem strach z napravování páteře, ale nic to nebylo. Celé ošetření bylo velmi příjemné a bezbolestné.

Než jsem šla na dornovu metodu, tak jsem si myslela že se cítím dobře, ale teprve po ní už vím co to je cítit se OK.

Děkuji

Jana Vávrová -  Praha 10